Poster.Babies

#SOCIALMEDIA#IDENTYFIKACJAWIZUALNA #KAMPANIAREKLAMOWA #MODERACJASTRONY #STRONAINTERNETOWA #WSPARCIESTRATEGICZNE #INFLUENCERMARKETING

CZAS TRWANIA: 01.07.2020 – teraz

Untitled-design-8-2
New Project (1)

świadomość marki

Pierwsze sprzedaże przy nowej marce mogą pojawić się nawet ok. 6 miesiąca działalności. Budowanie świadomości marki trwa, a sam proces jest o tyle złożony, że składa się z kilku etapów i wielu zmiennych oraz testów. Dzięki zintensyfikowanym działaniom w zakresie content marketingu i influencer marketingu, przechodząc do kampanii reklamowych (Facebook Ads), budujemy stale świadomość marki, której efekty widać już przy sprzedaży w drugim miesiącu istnienia marki!

New Project (3)

stworzenie strategii

Jako agencji, która przejęła rolę managera w Polsce, a wkrótce także w niektórych krajach zachodnich w Europie, naszą rolą było stworzenie i testowanie strategii contentowo-sprzedażowej. Choć nadal jesteśmy na etapie testowania niektórych rozwiązań, po kwartale działalności mamy już potwierdzone wynikami wnioski i potwierdzenie skuteczności naszych założeń.

New Project (3) (1)

branding

Poster.Babies na początku rozpoczęcia współpracy z nami wymagało zbudowania identyfikacji wizualnej i brandingu, które byłyby minimalistyczne, a jednocześnie kojarzyły się z branżą parentingową. Postawiliśmy na wywołujące emocje zdjęcia, które jednocześnie są inspiracją dla hobbystów wystroju wnętrz i wizualizacją pięknego plakatu we wnętrzu własnego mieszkania.

New Project (3) (1)

sklep internetowy

Jednym z największych wyzwań było zbudowanie strony internetowej z niskim budżetem, która miałaby kilka kluczowych funkcji. Pierwszą i najważniejszą jest oczywiście personalizacja plakatu, co było też największą trudnością ze względu na bogatą ofertę elementów do wyboru. Druga to zmiana języka i waluty, a także wysyłka i płatności zagraniczne. Ze względu na projekt niskobudżetowy podjęliśmy decyzję o stworzeniu strony z wykorzystaniem page builder’a ora wtyczek umożliwiających ww. funkcje przy jednoczesnym zachowaniu jak najmniejszego obciążenia strony.