Coś Się Kroi to jedna z naszych najbardziej owocnych współprac. Prowadząc działania marketingowe butiku od jego powstania wspólnie z właścicielką marki opracowywaliśmy strategie krótko- i długoterminowe krok po kroku. Zaczynając od brandingu po całość działań w zakresie digital marketingu.

Sklep internetowy przeszedł już dwie metamorfozy w naszym wykonaniu. Optymalizując go pod kątem User Experience skupiliśmy się przede wszystkim na prostej ścieżce zakupowej i, w związku z coraz większą liczbą zamówień, prostymi rozwiązaniami logistycznymi, które ułatwią zarządzanie zamówieniami. 

Reklamy, którymi również zajmujemy się od powstania butiku, osiągają ROAS nawet x20, a butik w pierwszym roku istnienia został wyskalowany do 5- i 6-cyfrowych przychodów miesięcznych.

Projekt ten jest ogromnym sukcesem nie tylko naszym, ale również właścicielki, która wykazuje się ogromnym zaangażowaniem i sprytem w działaniach strategicznych. Wkrótce butik rozpoczyna także działalność jako producent i hurtownik.

Czas trwania: 1.04.2020 – 1.06.2022

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.