Evenema to holenderska firma zajmująca się rekrutacją animatorów, organizacją eventów, obsługą muzyczną imprez okolicznościowych czy karaoke. Innymi słowy – jeśli chcesz dobrze się bawić, czy to w pracy, czy na weselu – skontaktuj się z nimi!

 

Projektem zajęliśmy się od całkowitych podstaw – stworzyliśmy stronę internetową, branding i opracowaliśmy strategię Social Media wraz z identyfikacją graficzną. Braliśmy również udział w tworzeniu logo, wybierając odpowiednią paletę kolorów dla marki. Zależało nam na projektach minimalistycznych, a jednocześnie charakterystycznych i przyciągających uwagę. Zdecydowaliśmy się na neonowy róż w kontraście z szarościami.

 

Strona internetowa miała łączyć w sobie funkcję wizytówki i panelu do rekrutacji online. Tworzenie contentu to nie lada wyzwanie, bo publikacje kierowane są do kilku zupełnie różnych grup docelowych, w dwóch językach – angielskim i niderlandzkim.

Czas trwania: 1.05.2022 – teraz

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.