Farcikowe Kąty to, pomimo zaledwie ok. roku istnienia, marka bardzo dobrze znana w świecie rękodzielniczym. Ewelina, właścicielka brandu i ręce, które stoją za całym jego sukcesem, to niesamowicie energiczna i kreatywna kobieta, z którą mamy przyjemność współpracować.

Nasze działania rozpoczęły się od stworzenia sklepu internetowego. Postawiliśmy na kolory, kreatywność i elegancję w jednym. Takie właśnie są Farcikowe! Sklep ma skutecznie promować bieżące wyprzedaże, w prosty sposób przeprowadzić użytkownika przez proces zakupu i w estetyczny sposób przedstawić bogatą ofertę produktową.

Kolejnym krokiem była oczywiście dźwignia marketingu – reklama. Na początku działań reklamowych skupiliśmy się na budowie lejka sprzedażowego, a następnie jego optymalizacji. Nasze reklamy osiągają ROAS ok. x9.

Update marzec 2023:

Farcikowe istnieją już 3 lata i mamy ogromną przyjemność powiedzieć, że nasza współpraca nadal trwa i wciąż przynosi wymierne owoce naszych działań. Dalszym krokiem aktywności marketingowej Farcikowych Kątów był launch profilu na TikToku, który w ciągu 4 miesięcy aktywności zdobył prawie 30 tysięcy obserwujących, a rekord wyświetleń jednej publikacji to ponad 3 miliony.

Ze względu na rosnące potrzeby zarówno właścicielki marki, jak i jej klientek, postanowiliśmy całkowicie zmienić identyfikację wizualną na bardziej kobiecą i subtelną, przebudować stronę internetową i opracować nową strategię marketingową. Farcikowe są teraz Krakowską Manufakturą Świec, która, można powiedzieć, jest jedną z wiodących w Polsce marek rękodzielniczych z zakresu pracy z woskiem.

Czas trwania: 1.08.2021 – teraz

Nowa strona internetowa to nie tylko prezentacja Farcikowych na nowo, ale również wprowadzenie wielu nowych funkcji strony i sklepu. Uporządkowaliśmy kategorie produktów i opracowaliśmy ich nowe, bardziej przestrzenne ułożenie.

Wprowadziliśmy między innymi promocję na produkt dnia, zmieniający się codziennie na 24h. Nowe sposoby płatności, tj. PayPo, dają klientkom Farcikowych większy wachlarz możliwości zakupowych, a przewodnik po wszystkich kompozycjach zapachowych (których jest już 28!) to ułatwienie decyzji który zapach jest tym idealnym.

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.