Kobieteria to krakowski salon kosmetyczny powstały aż 11 lat temu. Obecnie salon ma dwie lokalizacje, cieszące się popularnością głównie wśród kobiet dojrzałych. Salon specjalizuje się w terapiach kosmetologicznych i anty-aging. Właścicielka, Kasia, to specjalistka przez duże S. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i szeroko pojętej kosmetyki.

 

Z Kobieterią współpracujemy od maja 2022 roku. W tym czasie opracowaliśmy nową identyfikację wizualną salonu, przeprowadziliśmy kilkanaście kampanii reklamowych (Meta Ads), stworzyliśmy nową stronę internetową. Obecnie skupiamy się na opracowaniu strategii reklamowych dla nowych kanałów Social Media i rozpoczynamy kampanie Google Ads.

 

Strona internetowa spełnia kilka funkcjonalności – jest wizytówką salonu i przedstawia pełną ofertę wraz z opisami wszystkich zabiegów.

Czas trwania: 1.05.2022-teraz

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.