Magda to niesamowicie zdolna stylistka rzęs i brwi, która błyskawicznie zrobiła karierę w świecie laminacji. W ciągu dwóch lat osiągnęła sukces jako zabiegowiec i stała się międzynarodową mistrzynią, jurorką, a na końcu instruktorką marki MyLamination w województwie opolskim.

Prowadzenie profili instruktorskich nie jest łatwe – cechują się ogromną wiedzą techniczną i specjalistyczną, w końcu kierowane są do obecnych lub przyszłych stylistek. W praktyce oznacza to całkowite zanurzenie się w danej branży i przekazywanie zdobytej wiedzy w prosty, zrozumiały i jednocześnie profesjonalny sposób.

Jako, że Magda ma wspaniałą rękę do starannych i dokładnych zdjęć, a do tego świetnie radzi sobie z nagrywaniem materiałów wideo, praca nad profilem była przyjemnością. Profil tworzony był od początku przez nas – współpracowaliśmy z grafikiem przy tworzeniu logo i grafik szkoleniowych, budowaliśmy feed. Content skupiał się głównie na pokazaniu ogromnych umiejętności Magdy, zarówno w teorii, jak i praktyce. Do naszych zadań należało tworzenie tekstów, obróbka zdjęć, marketing szeptany czy reklamy FB/IG Ads.

Czas trwania: 1.02.2022-30.06.2022

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.