Mamka to miejsce, gdzie tworzą się cuda! Rodzinna pracownia rękodzieła, oferująca produkty ze stuprocentowym zaangażowaniem i dbałością o nawet najmniejszy szczegół, wkładając w nie swoje serce. W sklepie każdy znajdzie coś dla siebie – upominki na różne okazje, personalizowane gadżety, akcesoria ślubne itp. To idealny przykład tego, jak nadać duszy kawałkowi drewna!

 

Sklep miał być minimalistyczny, podkreślając jednocześnie wyjątkowy klimat drewnianych produktów. Wyzwanie stanowiła również duża różnorodność w ofercie sklepu – od tematyki ślubnej po noworodkową. Naszym zadaniem było spięcie całości w jeden, spójny sklep internetowy, który będzie intuicyjny dla każdego klienta. Sklep zawiera podstawowe funkcje WooCommerce z niewielką personalizacją i edycją pól zamówienia czy dodatkowymi funkcjami na stronie produktu (np. personalizowane uwagi do każdego produktu).

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.