Mam&Mini – sklep internetowy stworzony z powołania, miłości do swojej pracy i chęci szerzenia pomocy nowym i przyszłym mamom. Sklep prowadzi Ewa – polska kraamzorg (podobieństwo położnej) w Holandii. Założenie było jedno – stworzyć sklep, w którym każda mama znajdzie niezbędniki dla siebie i maluszka, zwłaszcza na okres połogu.

 

Marketingiem sklepu zajmujemy się od jego powstania, byliśmy również odpowiedzialni za jego stworzenie. Ze względu na ograniczony budżet reklamowy skupiliśmy się na rozbudowie bazy klientów w sposób organiczny, przeznaczając budżet wyłącznie na kampanie sprzedażowe.

 

Content, który publikujemy to połączenie humoru, porad, produktów i lekkiego „macierzyńskiego coachingu”, który pomaga mamom w cięższych chwilach. Nasze reklamy przynoszą ROAS ok. x5.

Czas trwania: 1.03.2021 – 1.08.2022

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.