Meli’Lou to łódzka klinika kosmetologiczna, specjalizująca się głównie w zabiegach antyaging i przeciwtrądzikowych. Co ją wyróżnia? Z każdą pacjentką przeprowadzana jest szczegółowa konsultacja i analiza skóry, opracowywana strategia zabiegowa i beauty plan, czyli plan domowej pielęgnacji.

 

Naszą współpracę rozpoczęliśmy od przeprowadzania kampanii reklamowych FB Ads, przejmując z czasem jednak całą aktywność kliniki w mediach społecznościowych. Dzięki naszym kampaniom klinika uzyskała nowe klientki, a jej profile w social media – nowe fanki.

 

W przeprowadzanej przez nas komunikacji obraliśmy archetyp Opiekuna – strażnika, który jednocześnie otoczy opieką, rozchmurzy i pomoże dotrzeć do obranego celu. Identyfikację wizualną opieramy na real-life fotografiach, a nie stockowych grafikach. Dzięki temu marka nabiera autentyczności, a co za tym idzie – zaufania pacjentów. 

Czas trwania: 15.03.2021 – teraz

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.