Melo Jewellery to, podobnie jak jej twórca, wyjątkowa marka, która wymagała równie wyjątkowej strony internetowej. Biżuteria, która powstaje z rąk Fernando Santos to prawdziwe dzieła sztuki. Strona internetowa to połączenie trzech funkcji: wizytówki przedstawiającej markę, oferty dla przedsiębiorców i zainteresowanych indywidualnymi projektami oraz sklepu internetowego. Design witryny miał mocno skupić się na opracowanym już brandingu, jednocześnie być przejrzysty i elegancki – tak, by nie przyćmić wspaniałej biżuterii. Postawiliśmy na pastelowe kolory i prostokąty.

 

Strona zbudowana jest tak, by jej właściciele bez problemu mogli w podstawowym zakresie edytować ją samodzielnie. Dzięki temu codzienna moderacja, zamiana zdjęć czy dodawanie produktów nie wiąże się z dodatkowymi kosztami u developera. W tym projekcie liczył się design, prostota i jednocześnie przystępność cenowa.

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.