Poster.Babies to wspaniały projekt z branży parentingowej. Opiera się na prostym produkcie – personalizowanej metryczce z dnia narodzin dziecka w formie plakatu. To użytkownik wybiera tło, grafikę oraz wpisuje własne dane, w efekcie otrzymując niesamowitą pamiątkę na całe życie.

 

Naszą współpracę rozpoczęliśmy od budowy strony internetowej. Projekt nie był prosty w realizacji – przy ograniczonym budżecie musieliśmy zbudować system pełnej personalizacji plakatu. Jednocześnie zależało nam, by strona była intuicyjna dla użytkownika, a proces zakupu możliwie najkrótszy.

 

W dalszych krokach rozpoczęliśmy działania w mediach społecznościowych. Zajęliśmy się content marketingiem i content creation, reklamą oraz influencer marketingiem. Podjęliśmy współpracę z ponad 30 influencerkami z branży parentingowej, co zaowocowało wynikami sprzedażowymi.

Czas trwania: 1.07.2020 – 1.12.2020

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.