Rzęsa w rzęse. to salon kosmetyczny z Gdyni, którym zaopiekowaliśmy się w najgorętszym okresie działań marketingowych – rebrandingu. Poprzednio znany jako „Zalotką potraktowane”, salon nie tylko zmienił całkowicie swoją identyfikację graficzną, ale również lokalizację.

Swoją współpracę rozpoczęliśmy od stworzenia nowej strony internetowej salonu. Właścicielce, Joannie, zależało na prostej, a jednocześnie efektownej stronie typu portfolio, na której nie tylko przedstawi salon i zespół, ale także efekty stylizacji, ofertę szkoleniową i cennik.

Nasze działania w social media skupiły się wokół Facebooka, a strategię marketingową oparliśmy o content marketing. Warto wspomnieć, że w okresie naszej współpracy nie publikowane były na stronie żadne reklamy, a wzrost zasięgów organicznych, zaangażowania, liczby fanów oraz działań na stronie zawdzięczamy tworzonym przez nas treściom.

Czas trwania: 1.05.2020 – 1.10.2020

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.