Kolejny z naszych projektów w branży beauty, który już prawie od roku jest pod naszymi skrzydłami. Salon Diamond to kultowe już miejsce, które znajduje się na mapie Sochaczewa od kilkunastu lat!

 

Wyspecjalizowany we fryzjerstwie, z niesamowicie profesjonalną i doświadczoną załogą oraz właścicielką, która umie w biznesy. Współpraca z takim klientem to przyjemność, co widać nie tylko w statystykach prowadzonych przez nas profili, ale również w przypływie klientek.

 

W działaniach contentowych skupiamy się głównie na pokazaniu prac zespołu oraz poszerzeniu świadomości odbiorców na temat świadomej pielęgnacji włosów. W reklamach z kolei stawiamy na zaangażowanie i reklamy kierujemy do grupy lokalnej z mocnym naciskiem na aktywność i zasięg.

Czas trwania: 1.09.2021 – teraz

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.