Salonik Magda to wyjątkowe, małe niebo założone właśnie przez…Magdę M! Ten unikalny salon kosmetyczno-kosmetologiczny istnieje w Namysłowie już kilkanaście lat i nie zapowiada się, żeby to miało się zmienić.

 

Współpraca z Salonikiem była ciekawym projektem, pełnym wyzwań. Głównym z nich była mocna świadomość marki na rynku lokalnym. W przypadku mniejszych miejscowości marketing, który prowadzimy klientom opiera się właśnie na mocnych działaniach i reklamach lokalnych, skupiających się na budowaniu zasięgu i zaangażowania odbiorców (jest to też najtańsza forma działań świadomościowych).

 

W związku z tym, że ten pierwszy etap marketingowy został przez właścicielkę salonu wspaniale zrealizowany wcześniej, zdecydowaliśmy się budować markę poprzez content! W końcu to on jest królem. 😉 Publikacje, które przygotowaliśmy, miały być jasne i czytelne dla użytkownika, ale jednocześnie wnoszące coś więcej niż reklamę (bardzo bogatej) oferty salonu.

 

Angażowaliśmy użytkowników poprzez CTA, głosowania poprzez emotikony, konkursy z wykorzystaniem chatbotów.

Czas trwania: 1.02.2021 – 30.06.2022

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.