Instruktorka, stylistka, właścicielka rzeszowskiego salonu stylizacji paznokci Manimi – Sylwia Flinta to niewątpliwie coraz bardziej znacząca postać w świecie manicure.

Naszym zadaniem było głównie wypromowanie szkoleń prowadzonych osobiście przez Sylwię. W tym celu odświeżyliśmy branding, tworząc nowe, przyciągające oko grafiki, zadbaliśmy o spójność i estetykę profesjonalnego profilu instruktorskiego oraz podnieśliśmy jakość publikowanego contentu, kierując posty głównie do innych stylistek paznokci.

 

Działania, które podjęliśmy, nie tylko zaowocowały większym zainteresowaniem szkoleniami, ale również wzrostem zasięgów organicznych profilu, obserwatorów i zaangażowania. Przeprowadzilismy również drobne kampanie reklamowe, głównie z celem zwiększenia powyższych KPI.

Czas trwania: 1.08.2021 – 15.11.2021

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.