Dla fanów sportów rodzinnych, niedzielnej rozrywki czy lokali, w których można posiedzieć ze znajomymi przy bąbelkach i rozegrać rundkę w golfa powstało Time Machine! To pierwszy w Polsce pełnowymiarowy indoor golf w technologii Blacklight 3D. W środku znajdziecie 18 dołków, każdy z innej epoki historycznej, a całość to wyjątkowy klimat połączenia street art, neonu i fantasy.

 

Decydując się na całkowicie zdalną współpracę z lokalem typowo rozrywkowym wiedzieliśmy, że będzie to niemałe wyzwanie. Ograniczona ilość materiałów (zdjęć czy wideo) wyzwoliła w nas dozę kreatywności, dzięki której tworzyliśmy posty niesamowicie angażujące użytkowników. Gry, rebusy, głosowania, zabawy czy konkursy – od koloru do wyboru!

 

Dzięki angażującemu contentowi lokal szybko zyskał na popularności, co było wielkim sukcesem odniesionym tuż po pierwszej fali pandemii i długim zamknięciu.

Czas trwania: 1.05.2021 – 1.04.2022

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.