Wanda Polok to kobieta, która wszystko, czego się dotknie zamienia w sukces. Właścicielka salonu kosmetycznego w Holandii, autorka wkrótce wydanej książki oraz..coach. Tą ostatnią dziedziną właśnie mieliśmy się zająć.

Tworzone przez nas treści miały kilka zadań – wypromować markę osobistą, przygotować zebraną społeczność do premiery pierwszej książki Wandy oraz wbudzić zainteresowanie usługami coachingowymi.

 

W identyfikacji wizualnej postawiliśmy na odcienie fuksji – kolor kobiecy, ale jednocześnie pełen siły i energii. Zbilansowany przez biel stworzył świetną całość na obu prowadzonych przez nas profilach – Facebook oraz Instagram.

 

Nasze działania content marketingowe i reklamowe zaowocowały zbudowaną społecznością, wysokim zaangażowaniem użytkowników oraz stworzyły podłoże do dalszych samodzielnych działań klientki.

Czas trwania: 1.09.2021 – 15.12.2021

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.