Salon depilacji woskiem z Tilburga WaxVoorMax to jeden z niderlandzkich brandów pod naszą opieką marketingową. Nasze działania obejmowały prowadzenie fanpage i profilu Instagram.

Właścicielka salonu miała wizję, której nie potrafiła przenieść na ekran. Naszym zadaniem było urzeczywistnienie tej wizji, w przystępny dla użytkownika sposób. Skupiliśmy się na prostej komunikacji, wyjaśniającej najpopularniejsze wątpliwości związane z depilacją woskiem. Tworząc content dbaliśmy o charakterystyczną identyfikację wizualną, obok której nie dało się przejść obojętnie.

Oprócz content marketingu przeprowadziliśmy też kampanie reklamowe mające na celu głównie zwiększenie zasięgów opublikowanych postów. Ze względu na ograniczony budżet był to jedyny sposób pozyskania potencjalnych klientów.

 

W komunikacji wykorzystaliśmy również mini-brand hero, czyli postać kaktusa z logo salonu.

Czas trwania: 1.09.2021 – 1.12.2021

Masz podobny projekt?

Czas o nim porozmawiać! Interesują Cię usługi, które nie są wspomniane na stronie lub chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego, napisać wiadomość e-mail, zadzwonić lub zerknąć na nasze profile social media.