fbpx

o nas

Agencja marketingowa lub agencja social media – ilu członków trzeba, aby działała skutecznie? Znamy odpowiedź – czterech! Sense of Social to zespół specjalistów,  którzy połączyli wiedzę, kreatywność i doświadczenie  w jedno. Mieszkając w kilku stronach świata działamy w pełni zdalnie, a nasza praca opiera się na działaniach marketingowych w internecie. Wiemy jak ważny jest wizerunek, zwłaszcza ten online, dlatego dbamy o najwyższą jakość tego, co robimy. Skupiamy się głównie na Social Media i stronach internetowych – najważniejszych wizytówkach każdej z firm.

Razem tworzymy agencję, która zbuduje pozytywny i profesjonalny wizerunek Twojego brandu, odciąży Cię z marketingowych obowiązków, a w efekcie – zwiększy  sprzedaż i zaufanie  Twoich klientów. 

Oprócz tego, że pracujemy dla naszych klientów, dzielimy się też z nimi swoją wiedzą ZA DARMO! Co miesiąc znajdziesz na naszej stronie nowego ebooka, a co tydzień – nowy artykuł na blogu z poradami o tym jak prowadzić swój biznes w Internecie. Wiemy jak łatwo pogubić się w natłoku informacji, dlatego chcemy pomóc Ci w zrozumieniu specyfiki Social Media i jak najbardziej efektywnym działaniu.

Mądre Głowy

sandra-ceo-owner-socialmedia

Sandra

Content creator, Social Media Manager i głowa całej rodziny SoS. Doświadczenie zdobywała w wielu branżach, najlepiej jednak czuje się w beauty i lifestyle. Absolwentka dwóch kierunków studiów wyższych (licencjat) Uniwersytetu Szczecińskiego - Kognitywistyka komunikacji oraz Management Instytucji Publicznych i Public Relations. Ma za sobą staż w międzynarodowej korporacji w Berlinie, współpracę z agencjami marketingowymi i kilkuletnią pracę jako freelancer. Mówi w trzech językach obcych - angielskim, niemieckim i niderlandzkim. Prywatnie miłośniczka zwierząt, obieżyświat i animatorka czasu wolnego.

Asia-SocialMedia-fashion

joanna

Znana również jako JoannaVi - blogerka z zamiłowaniem do mody, dobrego jedzenia i... pięknych miejsc. W branży fashion i lifestyle nie ma sobie równych, a jej poczucie estetyki, perfekcjonizm i cierpliwość czynią z niej Social Media Managera najwyższej rangi. Asia to absolwentka Kognitywistyki komunikacji na Uniwersytecie Szczecińskim. Doświadczenie zdobywała poprzez współpracę z topowymi markami beauty i fashion oraz agencjami marketingowymi i eventowymi. Swój modowy głód zaspokaja też jako osobista stylistka. Mówi płynnie po niemiecku i angielsku. Prywatnie Joanna to świeżo upieczona podróżniczka z duszą artysty i...wbrew pozorom, z pazurem!

unnamed

ika

Działaczka NGO, zaangażowana w akcje społeczne i prokobiece. Influencer marketing, strony internetowe i personal branding to jej konik. Studentka kierunku Zarządzanie, Marketing i Social Media Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni, absolwentka kierunku Management Instytucji Publicznych i Public Relations Uniwersytetu Szczecińskiego. Doświadczenie zdobywała przy współpracy z uczelniami, organizacjami non-profit i brandami z branży zoologicznej. Prywatnie dumna właścicielka Udona - psa rasy chow. Kobieta z charakterem - lubi rozmowy konkretne! Jakiś czas temu rozpoczęła przygodę z makijażem, którą możesz śledzić na jej Instagramie.

grafik-logo-wizytowka

Julia

Artystka, graficzka, ilustratorka. Jej dbałość o jakość i estetykę jest rzadko spotykana, a kreatywność może nie jednego zadziwić. Absolwentka Grafiki projektowej na Akademii Sztuki w Szczecinie i studentka Grafiki projektowej Uniwerstytetu Artystycznego w Poznaniu (magister). Ma za sobą współprace jako ilustratorka książek dla dzieci i edukacyjnych oraz identyfikacje wizualne dla prywatnych przedsiębiorstw. Prywatnie miłośniczka dobrego kina, muzyki alternatywnej i kobieta o jednocześnie romantycznym i racjonalnym sposobie myślenia.

facebook ads, content creation, strategie social media, influencer marketing, copywriting, tłumaczenia, strony internetowe

content creation, branding, influencer marketing, tłumaczenia

content creation, branding, influencer marketing, personal branding, copywriting, strony internetowe

grafika projektowa – logo, wizytówki, strony internetowe, ilustracje

  • Zamkowa 6, 73-260 Pełczyce
  • +48 570088444
  • info@senseofsocial.pl

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz od nas wiadomość email z materiałami całkowicie za darmo!